Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Denizcilik sektörü için en yüksek faydayı yaratan, dünya için en iyisi olan, yaşama anlamlı katkılar sunan; güçlü ve global bir şirket olmayı hedefledik.

MİSYONUMUZ

Tüm eylemlerimizin, müşterimize ve paydaşlarımıza değer katacak bir araç olarak kullanmayı amaçlıyoruz .

Hedef ve Amaçlarımızı gerçekleştirmek ve bulunduğumuz alanda öncülük edebilmek için belirli odaklara sahibiz.

Belirlediğimiz aşağıdaki odaklarımıza göre ilerlersek başarıyı elde edebileceğimizi biliyoruz.

”Tüm Paydaşlara Değer Katmak” : Rekabet üstünlüğü ve sürdürülebilirliğin yolunun müşteri deneyim yolculuğunu anlamaktan geçtiğini inanıyoruz. Müşterinin veya paydaşın ihtiyaç duyduğu her an, her kanaldan erişilebilir olmaya, kişileştirilmiş iletişim yapmaya çalışıyoruz. Tüm eylemlerimizin müşterilerimizin deneyim yolculuğuna ışık tutan, rehberlik eden, değer katan araç olarak kullanmayı amaçlıyoruz. Tüm eylemlerimizi müşteriye değer katması üzerine gerçekleştiriyoruz.

”Bilgi”: Hizmet sağladığımız tüm alanda uçtan uça veri toplamaya ve bunları anlamlandırmaya çalışıyoruz. Karar alma süreçlerinde veriyi daha etkin kullanabilmemiz için veri işleme birimi kurduk. Bu birim bize ve müşterilerimize verilerden bilgi yaratması için çalışıyor.

”İş Modeli” : Yeni iş modeli geliştirmek önceliklerimiz arasında. Etkin bir kurumsal ve dijital yapıya kavuşmak için hummalı bir çalışmamız var. Oluşturacağımız yeni kurumsal ve dijital yapımız ile sektörümüzün tüm ihtiyaçlarına karşılık gelen iş modellerini geliştirmek üzere çalışıyoruz.

”Kültür” : Tüm bunları yaparken kültür dönüşümü yaratıyoruz. Risk alarak , deneme yanılma yaparak cesur bir kültür oluşturmayı önemsiyoruz. Her türlü tecrübenden ders çıkaran ve öğrenimlerini paylaşarak yol alan çevik takımlar kurmak, dijital dönüşüm konusundaki farkındalığımız ile ekiplerimizi geliştirmek, tüm ekiplerin yetkinlik gelişimi ile ilgilenmek gibi konulara odaklanarak kültür dönüşümümüzü gerçekleştiriyoruz.

Hikayemiz

09Şubat2009

Vela Denizcilik İşletmesi Tekirdağ'da Kuruldu

22Nisan2009

Gemi Operasyonu Lisansı Alındı

Aynı tarihte Gemi İşletmecisi Lisansı aldık ve ilk olarak 2 feribotun teknik işletmesiyle Vela Denizcilik olarak ilk işlerimizi yapmaya başladık.

06Ocak2010

Gemi Acenteliği Lisansı Alındı

Bu lisans ile birlikte bölgemizde daha aktif ve daha çok tercih edilen bir işetme olduk.

29Mayıs2010

7 Feribotun Teknik İşletmeciliğini Yapmaya Başladık

10Nisan2013

Gemi Acenteliği Departmanı Kuruldu ve Uluslararası Sefer Yapan Gemilere Hizmete Başlandı

01Ocak2016

Vela Denizcilik Tekirdağ'da Major Gemi Acenteleri Arasında Yer Aldı

01Mart2021

Vela Gemi Acenteliği Anonim Şirketi Kuruldu Ve Kurumsallaşma Çalışmalarına Başlandı

Kayıtlı Olduğumuz Kuruluşlar

YANDAKİ KURULUŞLARA KAYITLI OLARAK FAALİYETLERİMİZ DEVAM ETMEKTE VE BU KURULUŞLARDAN ALDIĞIMIZ LİSANSLAR NEDENİYLE PERİYODİK OLARAK DENETLENMEKTEYİZ.

Referanslarımız

Lisanslarımız

Şirketimiz sahip olduğu Lisans ve Nitelikler disiplininde ve ilgili mercilerin denetiminde hizmet vermektedir.

EKİP ÜYELERİMİZ

Atılay ÖZAY

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com